29.01.2015

На Миколаївщині прокуратура розпочала кримінальні провадження щодо організації групових виїздів до м. Києва для участі у провокаціях

                                                       

Прокуратурою Миколаївської області розпочато 5 кримінальних проваджень відносно керівників підприємств, автомобільних перевізників та навчального закладу, які упродовж листопада 2013 – лютого 2014 року періодично організовували та відправляли мешканців і студентів м. Миколаєва, у тому числі так званих «тітушок», для участі у провокаціях та перешкоджанню мирним акціям протесту громадян, які відбувалися у той час у м. Києві та м. Миколаєві.

Їх дії попередньо кваліфіковано за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 293 КК України – організація групових дій, що призвели до грубого порушення громадського порядку.

У зазначених кримінальних провадженнях створені слідчі групи та групи процесуальних керівників. Досудове розслідування доручено здійснювати СУ УМВС України в Миколаївській області. У кожному провадженні надано попередні, ретельні письмові вказівки.

Хід розслідування взято на особистий контроль прокурора області.

Прокуратура Миколаївської області звертається до небайдужих громадян щодо надання конкретних додаткових фактів та доказів про вчинення таких дій.


  Прес-служба прокуратури Миколаївської області
кількість переглядів: 1173