12.09.2017

За принципової позиції прокуратури скасовано незаконні судові рішення про виправдання особи за незаконне заволодіння транспортними засобами

                               

За принципового реагування прокуратури Миколаївської області Вищий Спеціалізований Суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ задовольнив касаційну скаргу державного обвинувача на ухвалу апеляційного суду, якою залишено в силі виправдувальний вирок за незаконне заволодіння транспортними засобами.

Органами досудового розслідування встановлено, що у червні 2014 року мешканець селища Казанка,  діючи за попередньою змовою з іншою особою, знаходячись на полі на території Казанківської сільської ради, незаконно заволодів двома тракторами МТЗ-82 з оприскувачем та бороною, які належали товариству з обмеженою відповідальністю «Агроальянс». У подальшому вказані трактори були вилучені під час проведення обшуку на території фермерського господарства обвинуваченого.

Вироком Новобузького районного суду Миколаївської області від 23.08.2016 обвинуваченого визнано невинуватим та виправдано за ч. 2 ст. 289 КК України за недоведеністю у вчиненні ним кримінального правопорушення. Ухвалою Апеляційного суду Миколаївської області вирок залишено без зміни.

Не погоджуючись із  висновками суду першої та апеляційної інстанції, проявляючи принциповість у відстоюванні своєї позиції державний обвинувач у вказаному провадженні підготував обґрунтовану та переконливу касаційну скаргу, яку ухвалою Вищого Спеціалізованого Суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 17 серпня 2017 року задоволено, ухвалу Апеляційного суду Миколаївської області скасовано та  призначено новий розгляд у суді апеляційної інстанції.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

кількість переглядів: 84