10.10.2017

Прокуратура Миколаївської області попередила незаконне використання стратегічних об’єктів

                                  

Прокуратурою Миколаївської області виявлено факт незаконної передачі Товариством з обмеженою відповідальністю «Миколаївський глиноземний завод» п’яти причалів, які належать державі та знаходились у останнього в оренді, в суборенду іншому підприємству.

Попри бездіяльність Фонду державного майна України, уповноваженого державою здійснювати захист її майнових прав, прокуратурою області вжито заходів до відновлення законних інтересів держави у сфері розпорядження майном.

З метою запобігання незаконного використання державного майна, що призвело до ненадходження до бюджету коштів у сумі понад 7 млн. грн., першим заступником прокурора області 25.07.2017 пред’явлено позов про розірвання договору оренди причалів укладеного між  Фондом державного майна України та ТОВ «МГЗ» та повернення майна.

Завдяки принциповій та наполегливій позиції прокуратури, господарський суд Миколаївської області 10.10.2017 підтвердив обґрунтованість вимог прокурора.

Судом розірвано договір оренди зазначених причалів та визнано недійсним укладений в подальшому договір суборенди державного майна.

Вказане забезпечить можливість повернення державі стратегічних об’єктів та подальшого їх використання на конкурентних засадах виключно за цільовим призначенням.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області
кількість переглядів: 95