09.01.2018

Псевдо-мінера взято під варту: «Коли біда не вчить нічому…»

                                    

Інгульським відділом Миколаївської місцевої прокуратури № 2 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом завідомо неправдивого повідомлення про підготовку вибуху одним із мешканців Миколаївської області.


Досудовим розслідуванням встановлено, що 29.12.2017 підозрюваний зателефонував до оператора телефонної лінії “102” та повідомив про підготовку вибуху у будинку, розташованому в м. Миколаєві по вул. Космонавтів. За наслідками обстеження будинку та прилеглої до нього території будь-яких предметів або пристроїв, які б могли представляти загрозу життю або здоров’ю громадян не виявлено.

У подальшому особу, яка здійснила завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху затримано працівниками Інгульського ВП ГУНП в Миколаївській області в порядку ст.208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.259 КК України. Підозрюваним виявився мешканець Миколаївської області,  раніше не одноразово судимий за вчинення аналогічних та інших злочинів. Це той вмпадок, коли біда не вчить нічого.

Ухвалою слідчого судді Ленінського районного суду м. Миколаєва підозрюваній особі обраний запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту.

Проте, не погоджуючись з таким рішенням суду, процесуальним керівником у кримінальному провадженні внесено апеляційну скаргу, за наслідками розгляду якої до підозрюваного застосовано винятковий запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває.


За інформацією Миколаївської місцевої прокуратури № 2

кількість переглядів: 526