13.03.2018

Прокуратура повідомила про підозру лікарю, з вини якого помер молодий хлопець

                                  

За належного процесуального керівництва прокуратури області та з  урахуванням зібраних у кримінальному провадженні доказів 06.03.2018 лікарю лікарні швидкої медичної допомоги повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником) КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у березні 2016 року лікарем у порушення вимог Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», його посадової інструкції, медичних протоколів, не забезпечено своєчасної та якісної медичної допомоги на етапі лікування жителя м. Миколаєва, 1989 р.н., який у подальшому помер у реанімаційному відділенні лікарні, так і не отримавши необхідного оперативного втручання.

За результатами проведених слідчих дій здобуто достатньо доказів для оголошення лікарю обґрунтованої підозри.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Миколаївській області, вживаються заходи щодо повного та об'єктивного дослідження всіх обставин кримінального правопорушення.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області
 

кількість переглядів: 577