11.07.2018

Черговий "любовний трикутник" - судитимуть жителя смт Березнегувате, який через ревнощі кинув бойову гранату на подвір'я будинку

                

Під процесуальним керівництвом Березнегуватського відділу Баштанської місцевої прокуратури слідчими поліції завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно 38-річного місцевого жителя, який на подвір'я приватного домоволодіння по вул. Шевченко у смт Березнегувате кинув бойову гранату.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 10 лютого 2018 року близько 02.00 годин зловмисник, заздалегідь озброївшись вибуховим пристроєм (боєприпасом) ручною оборонною гранатою Ф-1, яку, з його слів, він знайшов,  прийшов до помешкання місцевої жительки.  

Діючи умисно, грубо порушуючи громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, нехтуючи загальноприйнятими нормами поведінки, усвідомлюючи, що своїми діями створює реальну загрозу життю та здоров’ю мешканців домогосподарства, зловмисник, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, привів в дію ручну оборонну гранату Ф-1, та кинув її на подвір’я будинку.   

Від вибуху гранати пошкоджено будинок та огорожу домоволодіння.

Мотивом цього зухвалого злочину став конфлікт з чоловіком власниці будинку на ґрунті ревнощів, який мав місце у минулому році.

Зловмисник на стадії досудового розслідування зізнався у скоєному, щиро кається та співпрацює зі слідством.

Його дії органом досудового розслідування кваліфіковані за ч.4 ст. 296 та ч.1 ст. 263 КК України (хуліганство, незаконне поводження зі зброєю, бойвими припасами або вибуховими речовинами).

10 липня 2018 року обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

За інформацією Баштанської місцевої прокуратури

кількість переглядів: 448