10.01.2019

Щиро дякуємо! Заслужений юрист України Володимир Сущенко передав колективу прокуратури наукову монографію (ФОТО)

                                     

Колектив  прокуратури Миколаївської області отримав від Володимира Миколайовича Сущенка – кандидата юридичних наук, доцента, заслуженого юриста України, голови правління ГО «Експертний центр з прав людини» наукову монографію «Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням: поняття, зміст, планування та організація», автором якої він є.

Володимир Сущенко – автор понад 70 опублікованих наукових і науково-методичних робіт і навчальних програм, а також науково-експертних висновків за запитами суддів Конституційного Суду України; член робочих груп з підготовки проектів Адміністративно-процесуального і Кримінально-процесуального кодексів України; декількох законопроектів в галузях адміністративного і фінансового права, розробник і викладач навчальних програм з криміналістики, юридичної психології, юридичної деонтології тощо.

До речі, у 2006-2011 р.р. В.Сущенко створив та очолив кафедру конституційного та адміністративного права і процесу юридичного факультету Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.

Видання містить аналіз існуючих у науці і практиці кримінального процесу підходів до розуміння сутності процесуального керівництва, принципів та повноважень прокурора – процесуального керівника досудовим розслідуванням злочинів.

Рецензентами цієї монографії виступили відомі у юридичному середовищі науковці Оксана Капліна, Віктор Трепак та Віктор Шишкін, які позитивно відзначили роботу автора. 

Зазначена монографія може бути корисною для юристів, як науковців, так і практиків, а також для студентів юридичних закладів вищої освіти.

Дякуємо автору за подарунок та сподіваємось, що монографія буде використана працівниками прокуратури у прокурорсько-слідчій діяльності, а також сприятиме ефективному виконанню службових обов’язків.  

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

кількість переглядів: 277