Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
28.05.2024

У Миколаєві припинено діяльність організованої злочинної групи з виробництва фальсифікованого алкоголю – трьом місцевим мешканцям повідомлено про підозру (ФОТО)

                                   

За процесуального керівництва прокурорів Миколаївської обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом мешканцям м. Миколаєва у незаконному виготовленні та збуту незаконно виготовленої алкогольної продукції, вчиненого у складі організованої злочинної групи (ч.2 ст.28, ч.2 ст.204 КК України).

За даними слідства, на території обласного центру діяла група осіб, яка налагодила роботу трьох підпільних цехів з незаконного виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв. Виготовляли фальсифіковану «продукцію» у гаражних приміщеннях та продавали через торгівельні точки - кафе.

 

 

 

 

 

 

 

 

За результатами проведення 23 санкціонованих обшуків за місцями проживання підозрюваних, у гаражних приміщеннях, 8 транспортних засобах, 4-х торгівельних точках, та на 2 земельних ділянках, на яких розташовані склади зберігання фальсифікованої алкогольної продукції, вилучено 4 755 літрів прозорої рідини та 295 літрів коричневої рідини із запахом спирту, понад 12 тисяч грн та 500 доларів США, 4 транспортні засоби, обладнання та допоміжне приладдя для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв (2 помпи, шланги, лійку, фарбники, ароматизатори), 8 мобільних телефонів, товарно-супровідні документи, чорнові записи.

Прокурором до суду скеровано клопотання про накладення арешту на вилучені речі.

Вживаються заходи задля встановлення усіх причетних до незаконної діяльності осіб та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Досудове розслідування – СУ ГУНП в Миколаївській області, оперативний супровід – УСР в Миколаївській області ДСР НПУ.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

кількість переглядів: 179