14.07.2015

Керівнику ДАІ міста Миколаєва обрано запобіжний захід – домашній арешт

                                                                                                 

За клопотанням прокуратури області судом начальнику відділу ДАІ м. Миколаєва, який підозрюється в укритті від реєстрації факту дорожньо–транспортної пригоди, внаслідок якої пасажир автомобілю отримав тяжкі тілесні ушкодження, обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Як повідомлялось раніше, керівнику ДАІ повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Довідково

На особистий прийом до прокурора області звернулась мешканка м. Нова Одеса, яка повідомила, що її 24-річний син став інвалідом І-ої групи та прикований до ліжка внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка мала місце у січні 2013 року у м. Нова Одеса.

На місці автопригоди перебував начальник ВДАІ Новоодеського РВ УМВС України в області, який укрив факт скоєння ДТП, в результаті чого винна особа до кримінальної відповідальності притягнута не була.

Більше того, у березні 2013 року він зайняв вищу посаду – начальника відділу ДАІ м. Миколаєва. 

Окрім того, у грудні 2014 року зазначену подію висвітлено інформаційним агентством EGALITE під назвою «Житель Николаевской области стал инвалидом в невидимом для ГАИ ДТП».


  Прес-служба прокуратури Миколаївської області
кількість переглядів: 2649