Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Графік та години прийому громадян

в Миколаївській обласній прокуратурі

Порядок прийому громадян в органах прокуратури на виконання ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» врегульовано Інструкцією про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, затвердженою наказом Генерального прокурора № 363 від 06.08.2020.

Особистий прийом громадян в Миколаївській обласній прокуратурі проводиться керівником обласної прокуратури, його першим заступником та заступниками, відділом організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів обласної прокуратури, а також іншими працівниками обласної прокуратури за дорученням керівництва.

Особистий прийом громадян керівництвом Миколаївської обласної прокуратури здійснюється у встановлені дні та години згідно з графіком, затвердженим керівником обласної прокуратури, а працівниками відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів - у день їх звернення у робочі дні з 9 по 13 години та з 13 години 45 хвилин до 17 години 30 хвилин, у п’ятницю з 9 по 13 години та з 13 години 45 хвилин до 16 години 15 хвилин, як правило, у порядку черговості або за дорученням керівництва.

Особистий  прийом громадян керівником обласної прокуратури проводиться за попереднім записом.

У разі відсутності керівника обласної прокуратури прийом громадян проводиться виконувачем його обов’язків, а заступників керівника обласної прокуратури – особою, що виконує їх обов’язки або уповноваженими ними працівниками.

Попередній запис громадян на особистий прийом до керівника обласної прокуратури здійснюється відділом організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів на підставі письмової заяви громадянина, в якій викладається суть порушеного питання та до якої додаються копії оскаржуваних відповідей за його попередніми зверненнями. Формується список громадян, готуються  необхідні документи та матеріали, в подальшому у телефонному режимі або в інший спосіб повідомляються громадяни про час і місце проведення прийому керівником обласної прокуратури.

Запис розпочинається наступного дня після проведення керівником обласної прокуратури особистого прийому та завершується за п’ятнадцять днів до передбаченої графіком дати здійснення прийому.

Перед початком прийому громадян, а також під час попереднього запису на особистий прийом працівники відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів з’ясовують прізвище, ім’я, по батькові заявника, місце проживання або іншу адресу, за якою йому може бути надана відповідь, номери контактних телефонів (за бажанням громадянина) чи відомості щодо інших засобів зв’язку, а також суть порушеного питання, вивчають матеріали, які подає громадянин на обґрунтування своїх вимог. Отримання інших відомостей про громадянина чи його представника та інформації, що не стосується його звернення, забороняється.

Під час звернення на особистий прийом громадянин повинен пред’явити документ, що посвідчує його особу, а в разі представництва ним інтересів інших осіб, у тому числі здійснення їх захисту, – також документи, що підтверджують відповідні повноваження, за винятком випадків, передбачених Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та іншим законодавством.

Керівник Миколаївської обласної прокуратури приймає громадян за зверненнями, в задоволенні яких відмовлено його першим заступником та заступниками, а також у разі оскарження їх дій чи рішень.

Перший заступник та заступники керівника Миколаївської обласної прокуратури приймають громадян у разі незгоди з діями чи рішеннями, прийнятими керівником самостійного структурного підрозділу обласної прокуратури, керівником окружної прокуратури, а також з питань зволікання, тривалого неприйняття ними рішень.

Особистий прийом, а також запис на особистий прийом
не проводиться у разі, якщо:

–    громадянин звертається до органу прокуратури з одного й того самого питання зі зверненням, розгляд якого припинено відповідно до
статті 8 Закону України «Про звернення громадян»;

– звернення подано з порушенням строків, визначених статтею 17 Закону України «Про звернення громадян»;

–    заява не відповідає вимогам пункту 11 розділу VI цієї Інструкції про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, затвердженою наказом Генерального прокурора № 363 від 06.08.2020.

Особистий прийом припиняється у разі звернення громадян, які застосовують ненормативну лексику, вдаються до образ, або якщо їхні звернення містять заклики до розпалювання національної, регіональної, расової, релігійної ворожнечі, або особи перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, мають явні ознаки психічного розладу або поведінка яких створює небезпеку для оточуючих, у тому числі для працівників органів прокуратури.

У разі виникнення надзвичайної ситуації (пожежі, повідомлень про мінування, загрози життю та здоров’ю працівників органів прокуратури та осіб, які перебувають у приміщенні прокуратури), надходження сигналу оповіщення про загрозу її виникнення особистий прийом також припиняється і вирішується питання про його перенесення на інший час.

За потреби вживаються заходи попередження або припинення вчинення правопорушень відповідно до вимог законодавства.

Про результати розгляду звернення громадянин повідомляється письмово або усно (за бажанням громадянина).

Усні звернення з особистого прийому, на які надано усні роз’яснення, вважаються вирішеними, якщо заявник не подав письмового звернення.

Якщо питання, з яким громадянин звернувся на особистий прийом, не належить до компетенції органів прокуратури, йому роз’яснюються повноваження органів державної влади або місцевого самоврядування, підприємств, установ чи організацій, уповноважених на розгляд його вимог.

 

 

Графік особистого прийому громадян керівництвом Офісу Генерального прокурора

адреса приймальні:  вул. Різницька 13/15, м. Київ

телефон "гарячої лінії": (044) 200-76-24

 

Графік прийому громадян керівництвом Миколаївської обласної прокуратури

адреса приймальні:  вул. Спаська, 28, м. Миколаїв

телефони "гарячої лінії": (0512)53-36-33;  (093)617-30-34; (095)718-40-77; (097)899-63-55 та (097)899-58-00