Правила прийому у Миколаївській обласній прокуратурі

 

Важлива інформація !

Шановні заявники та запитувачі інформації !

 

Постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 № 211 на усій території України встановлено карантин.

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, відповідно Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», уведеного в дію Указом Президента України від 13.03.2020 № 87, ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказів виконувача обов’язків Генерального прокурора від 12.03.2020 № 141 та від 13.03.2020 № 147, ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНО ДОПУСК ДО АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ ТА ВСТАНОВЛЕНО ОСОБЛИВИЙ ПОРЯДОК ЇХ РОБОТИ.

У зв’язку з цим на час дії карантину ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ЗАЯВНИКІВ, ЗАПИТУВАЧІВ ІНФОРМАЦІЇ, ДЕПУТАТІВ УСІХ РІВНІВ В ОРГАНАХ ПРОКУРАТУРИ ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ.

Звернутися до Миколаївської обласної прокуратури Ви можете із зверненнями:

       - поштою (вул. Спаська, 28, м. Миколаїв, 54005);

       - електронною поштою ([email protected]);

       - за телефоном «гарячої лінії» (093) 617 30 34 та приймається посадовою особою відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів (з 08.00 до 12.00, з 12.45 до 17.00, у п'ятницю до 15.45);

       - через «Скриньку», встановлену у приміщенні обласної прокуратури (з центрального входу).

 ДЯКУЄМО ЗА ПОРОЗУМІННЯ!

БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я ВАМ ТА ВАШИМ РОДИНАМ!

 


 У обласній прокуратурі  прийом громадян, представників державних і громадських організацій, а також інших осіб здійснюється відділом організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів у день їх звернення за участю галузевих підрозділів.

Прийом проводиться упродовж усього робочого дня з 09.00 до 17.00 за адресою: вул. Спаська, 28, місто Миколаїв.

Відвідувачі, направлені на прийом до працівників управління і відділів із зверненнями, приймаються негайно.

Начальник управління, керівники структурних підрозділів та прокурори відділів прокуратури області особистий прийом громадян проводять щоденно, крім вихідних, упродовж усього робочого дня.

У вечірній час, вихідні та святкові дні в прокуратурі області працює черговий прокурор відділу.

Прокурори відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів надають громадянам та іншим особам відповідні роз'яснення. У необхідних випадках вони приймають письмові звернення, які після реєстрації направляють на розгляд у структурні підрозділи або у підпорядковані прокуратури, відомства.

При повторному зверненні громадян на особистий прийом з тих самих питань і незгоді їх із раніше прийнятими рішеннями начальниками структурних підрозділів обласної прокуратури або із зверненнями на рішення підпорядкованих прокурорів працівники відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів організовують прийом у заступника прокурора області, до компетенції якого, згідно з розподілом обов'язків, належить вирішення поставлених у зверненні питань