Порядок прийому у прокуратурі Миколаївської області


 У прокуратурі області прийом громадян, представників державних і громадських організацій, а також інших осіб здійснюється відділом організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів у день їх звернення за участю галузевих підрозділів.

Прийом проводиться упродовж усього робочого дня з 9 години до 18 години за адресою: місто Миколаїв, вул. Спаська, 28.

Відвідувачі, направлені на прийом до прокурорсько-слідчих працівників управління і відділів із зверненнями, приймаються негайно.

Начальник управління, керівники структурних підрозділів та прокурори відділів прокуратури області особистий прийом громадян проводять щоденно, крім вихідних, упродовж усього робочого дня.

У вечірній час, вихідні та святкові дні в прокуратурі області працює черговий прокурор відділу.

Прокурори відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів надають громадянам та іншим особам відповідні роз'яснення. У необхідних випадках вони приймають письмові звернення, які після реєстрації направляють на розгляд у структурні підрозділи або у підпорядковані прокуратури, відомства.

При повторному зверненні громадян на особистий прийом з тих самих питань і незгоді їх із раніше прийнятими рішеннями начальниками структурних підрозділів прокуратури області або із зверненнями на рішення підпорядкованих прокурорів працівники відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів організовують прийом у заступника прокурора області, до компетенції якого, згідно з розподілом обов'язків, належить вирішення поставлених у зверненні питань.

 

Наказ про порядок організації та проведення особистого прийому громадян в органах прокуратури Миколаївської області від 15.05.2019 року № 40