20.12.2016

Не виконання адвокатом своїх професійних обов’язків призвело до злочину

                                  

Слідчим відділом прокуратури Миколаївської області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно адвоката за підроблення, складання та використання підроблених документів. 

У ході досудового розслідування встановлено, що адвокат за дорученням центру з надання безоплатної вторинної допомоги свідомо та умисно не надала громадянину, затриманому правоохоронцями за дрібне хуліганство, правову допомогу.

Вражає той факт, що з метою укриття факту невиконання доручення центру та отримання незаконної винагороди адвокат внесла недостовірні відомості до протоколу адміністративного затримання правопорушника, а також склала та подала до центру підроблені офіційні документи - акт надання нею як адвокатом безоплатної вторинної правової допомоги затриманому на підставі доручення центру та розрахунок розміру її винагороди.

Відповідно до вимог ст. 481 Кримінального процесуального кодексу України прокурором області адвокату повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 та 4 ст.358 КК України.

Окрім того, під час затримання правопорушника троє працівників райвідділу, перевищуючі свої службові повноваження, нанесли останньому тілесні ушкодження, скориставшись відсутністю у нього законного представника. Обвинувальний акт щодо правоохоронців було скеровано до суду у серпні 2016 року.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

кількість переглядів: 1399