06.12.2017

Прокуратурою області в черговий раз відреаговано на факт незаконного відведення Миколаївською міською радою земельної ділянки державного лісового фонду вартістю майже 7 млн грн

                        

Прокуратура Миколаївської області у судовому порядку оскаржує рішення Миколаївської міської ради, яким приватному підприємству надано в оренду для будівництва приватних котеджних будинків земельну ділянку площею 1,7 га вартістю майже 7 млн.грн., яка розташована у Центральному районі міста.

Установлено, що зазначена земельна ділянка належать до земель державного лісового фонду, знаходиться на території урочища «Варварівське» Андріївського лісництва та перебуває у постійному користуванні ДП «Миколаївське лісове господарство», яким згода на її вилучення не надавалсь.

Окрім того, земельна ділянка розташована в озелененій зоні загального призначення, господарське та інше будівництво в межах якої прямо заборонено законодавством.

З огляду на це, прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання незаконним та скасування рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсними договорів оренди та повернення зазначеної ділянки державі.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області
 
кількість переглядів: 46