04.06.2018

На Миколаївщині керівника ТОВ “Таврія-Агро” засуджено за самовільне зайняття земельної ділянки

                         

Прокуратурою Миколаївської області підтримано державне обвинувачення у  судовому розгляді кримінального провадження стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю “Таврія-Агро”, який самовільно зайняв земельну ділянку сільськогосподарського призначення на території Первомайської селищної ради Вітовського району площею понад 500 га, чим завдав шкоди інтересам держави та територіальної громади на суму біля 700 тис грн. 

Вина обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки), доведена дослідженими в суді доказами.

За результатами розгляду справи Жовтневий районний суд підтримав позицію прокурора та постановив обвинувальний вирок, яким керівника підприємства засуджено до покарання у вигляді арешту строком на 5 місяців. Крім того, суд задовольнив позов прокурора у кримінальному провадженні та стягнув на користь Первомайської територіальної громади Вітовського району біля 700 тис грн завданих збитків.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області 
кількість переглядів: 2899