25.09.2018

Машиніста тепловоза та його помічника, які підозрюються у нарузі над тілом жінки, взято під нічний домашній арешт

                                          

У п'ятницю, 21 вересня 2018 року, Березнегуватським районним судом за результатами розгляду клопотань слідчого, погоджених з процесуальним керівником Березнегуватського відділу Баштанської місцевої прокуратури, обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту строком на 60 діб, у період з 21.00 до 06.00 год. машиністу тепловоза та його помічнику, які підозрюються у нарузі над тілом жінки, на яку здійснено смертельний наїзд.

Нагадаємо, 13 липня цього року приблизно о 21.30 годин, підозрювані, керуючи тепловозом з 16 вагонами, рухались з локомотивного депо м. Миколаїв у напрямку депо м. Апостолове Дніпропетровської області. Проїжджаючи через залізничний переїзд в селище Березнегувате, тепловоз здійснив наїзд на 44-річну жінку, яка від отриманих травм загинула на місці. 

Зупинивши тепловоз, підозрювані вийшли та виявили на залізничній колії тіло загиблої. Відразу після цього, зазначені особи, нехтуючи громадською моральністю щодо шанобливого ставлення до померлих, маючи при собі два полімерних мішка, зібрали в них частини тіла загиблої та   помістили їх у шахту холодильника дизельного приміщення тепловоза, після чого продовжили рух тепловозу в напрямку локомотивного депо м. Апостолове. 

У подальшому, 14 липня,  під час перегону тепловозу у зворотньому напрямку, неподалік с. Засілля Вітовського району, викинули на узбіччя залізничних колій один полімерний мішок з верхньою частиною тіла загиблої, через декілька кілометрів викинули мішок з нижньою частиною тіла. 

Зловмисникам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 297 КК України (наруга над тілом померлого).

Розслідування триває.

За інформацією Баштанської місцевої прокуратури

кількість переглядів: 1497