27.10.2018

Правоохоронці Новобузького району дбають про правове виховання молоді (ФОТО)

                   

Працівники органів прокуратури Миколаївщини  продовжують започатковану прокурором області Т. Дунасом   роботу щодо підвищення рівня правової культури серед молоді, формування поважливого ставлення людини до закону.

Зокрема, 23 жовтня 2018 року, начальник Новобузького відділу Баштанської місцевої прокуратури Костянтин Кармазиновський спільно з криміналістом Новобузького ВП ГУНП в Миколаївській області Геннадієм  Лагунцем провели зустріч з учнями Новобузької гімназії.

Прокурор ознайомив учнів із діяльністю органів прокуратури, розповів про її конституційні функції, детально зупинився на особливостях та підставах кримінальної відповідальності неповнолітніх, захисту їх прав, попередивши учнів про наслідки кримінальних правопорушень та розповів, як уникнути втягнення у злочинну діяльність, що нерідко відбувається під негативним впливом дорослих співучасників злочинів.

Також спілкувалися на теми профілактики наркоманії, насильства, говорили про права дитини. Увагу підлітків звернуто на правові аспекти дорослого життя, правила поведінки, як у побуті, так і під час навчання, наголошено на необхідності формування громадянських та моральних рис особистості, виховання поваги до Закону, патріотизму та небайдужості.

Учні активно брали участь у спілкуванні, ставили запитання та отримували вичерпні відповіді. Прокурор закликав підлітків обдумувати свої вчинки та не допускати порушення законів.

Прокурором спільно з учнями було розглянуто декілька ситуацій, за результатами чого, кожен з учнів висловив свою думку щодо правильності вчинків.

В свою чергу, поліцейський-криміналіст розповів про порядок виявлення слідів злочину і речових доказів при огляді місця події та наглядно продемонстрував учням яким чином проводиться фіксація слідів рук залишеними на місці події.

- Такі зустрічі є ефективною профілактикою учинення підлітками правопорушень та засобом подолання негативних проявів у молодіжному середовищі, - зазначив К.Кармазиновський.  

За інформацією Баштанської місцевої прокуратури

кількість переглядів: 1109