07.11.2018

Пишаємось спортивними досягненнями нашого колеги — Олександра Щербака (ФОТО)

                                  

У неділю, 4 листопада 2018 року, на Соборній площі у м. Миколаєві стартував  Міжнародний напівмарафон, в якому взяли участь понад 2000 спортсменів.

Участь у змаганні взяв і прокурор відділу забезпечення обвинувачення в регіоні управління підтримання державного обвинувачення в суді регіональної прокуратури Олександр Щербак, який подолав дистанцію у 10 км, показавши достойний результат, та склав серйозну конкуренцію більш молодим опонентам.

Олександр Щербак працює в органах прокуратури Миколаївщини з 1994 року, є досвідченим працівником, який користується повагою серед колег. Поряд з виконанням професійних обов'язків, активно бере участь у спортивному житті як прокуратури, так і міста.

Любов до фізичної активності і відданість здоровому способу життя у нашого колеги залишилася зі шкільних і студентських років – часу коли він професійно займався спортом. На рубежі 1980-90 років майстер спорту О.Щербак був багаторазовим чемпіоном області та переможцем чемпіонату України з військово-прикладного багатоборства, а також  неодноразово ставав переможцем та призером міських змагань з футболу, футзалу, та легкоатлетичних дисциплін з бігу.

Пишаємось спортивними досягненнями нашого колеги та бажаємо подальших перемог!

Прес-служба прокуратури Миколаївської області
кількість переглядів: 306