20.11.2019

Двох жителів Новоодеського району, які пограбували та вбили літню жінку, засуджено до 15 років позбавлення волі

                              

12 листопада 2019 року Вознесенським міськрайонним судом визнано винними двох жителів с. Сухий Єланець Новоодеського району, які у грудні 2017 року  здійснили розбійний напад та вбивство 79-літньої мешканки цього ж села.

Установлено, що двоє чоловіків 20 та 33 років, в стані алкогольного сп'яніння, за попередньою змовою, з корисливих мотивів проникли в домоволодіння мешканки села, напали не неї та нанесли близько 25 ударів руками в життєво важливий орган — голову та не менше двох ударів ногами по тулубу, вимагаючи від останньої повідомити їм про місце знаходження грошей.  Від отриманих тілесних ушкоджень потерпіла загинула.

Після вбивства зловмисники заволоділи майном жінки, а саме: грошовими коштами у сумі 1300 грн та  продуктами харчування.

Їх дії  кваліфіковано за п.п. 6, 12 ч. 2  ст. 115 КК України – вбивство, тобто умисне протиправне заподіянні смерті іншій людині, з корисливих мотивів, вчиненому за попередньою змовою групою осіб та за ч. 4 ст. 187 КК України - напад, з метою заволодіння чужим майном, вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний з проникненням у житло та заподіянням тяжких тілесних ушкоджень (розбій).

У ході судового слідства державним обвинуваченням вину зловмисників у інкримінованих кримінальних правопорушеннях доведено у повному обсязі.

Відтак, суд приймаючи до уваги всі зібрані докази вини підозрюваних, ухвалив обвинувальний вирок, згідно якого їх визнано винними та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 15 років кожному.   

Прес-служба прокуратури Миколаївської області
кількість переглядів: 202