28.08.2020

За одержання 1500 доларів США судитимуть державного інспектора рибоохоронного патруля

                               

Прокуратура Миколаївської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно провідного державного інспектора рибоохоронного патруля № 3 Чорноморського басейнового управління Державного агентства рибного господарства, за фактом отримання ним неправомірної вигоди у розмірі 1500 доларів США (ч.1 ст.368 КК України).

За даними слідства, зазначені кошти посадовець отримав від жителя м. Очаків за не перешкоджання вилову рибних та інших водних живих ресурсів в акваторії Чорного моря, не виявлення в його діяльності порушень законодавства з охорони рибних ресурсів і регулювання рибальства у водоймах України, Правил рибальства та не притягнення до передбаченої законом відповідальності.

4 травня цього року, прокуратурою спільно з слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Миколаєві, за оперативного супроводу працівників відділу «К» Управління Служби безпеки України в Миколаївській області його було затримано під час отримання неправомірної вигоди.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося Територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Миколаєві.


Прес-служба прокуратури Миколаївської області

кількість переглядів: 1314