17.08.2022

За апеляцією прокуратури суд збільшив розмір застави корегувальнику до 2,6 млн грн

                                   

Миколаївській апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу Миколаївської обласної прокуратури та збільшив розмір застави 30-річному чоловіку, підозрюваному у несанкціонованому поширенні інформації про розташування Збройних Сил України, вчинене в умовах воєнного стану, з метою надання такої інформації державі, що здійснює збройну агресію проти України (ч.3 ст. 114-2 КК України).

Суд першої інстанції застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб  із визначенням застави у розмірі 400 тис грн.

Не погоджуючись із ухвалою слідчого судді, прокурор подав апеляційну скаргу, в який просив збільшити розмір застави для підозрюваного.

Відтак, за активної позиції сторони обвинувачення підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб із визначенням застави у розмірі 2,6 млн грн.  

Нагадаємо, підозрюваний через групи в соціальних  мережах та месенджерах, які адмініструються російськими спецслужбами, передавав ворогу точні координати позицій українських військових, розташування військової техніки та маршрути їх руху у регіоні. За його інформацією окупанти неодноразово завдавали артилерійські та ракетні удари по місту.
 

 

кількість переглядів: 193