21.11.2022

Взято під варту жінку, яка зайняла посаду у псевдооргані в окупованій Снігурівці

                              

За клопотанням Миколаївської обласної прокуратури 56-річній мешканці міста Снігурівка, яка підозрюється у колабораційній діяльності (ч.5 ст.111-1 КК України), обрано безальтернативний запобіжний захід - тримання під вартою.  

За даними слідства, під час окупації військослужбовцями рф м. Снігурівка та Снігурівського району, підозрювана добровільно перейшла на бік ворога та зайняла посаду «керівника апарату голови м. Снігурівки та Снігурівського району».

На псевдопосаді вона виконувала покладені на неї окупантами функції, зокрема, організовувала та проводила заходи політичного характеру, здійснювала  інформаційну діяльність, спрямовану на утвердження окупаційної влади, виконувала обов’язки щодо документаційного, матеріально-технічного та транспортного забезпечення псевдоголови військово-цивільної адміністрації, за що  отримувала заробітну плату у рублях.

Досудове розслідування здійснюється УСБ України в Миколаївській області.

З вчинене їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади від 10 до 15 років чи займатися певною діяльністю з конфіскацією майна або без такої.

 

кількість переглядів: 66