22.11.2022

Незаконний вилов риби на понад 1 млн грн – судитимуть двох браконьєрів

                                   

Прокурором Вознесенської окружної прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох мешканців міста Вознесенськ за фактом незаконного зайняття рибним добувним промислом, що заподіяло істотну шкоду державі, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 249 КК України).

Слідством встановлено, що  у червні цього року чоловіки з використанням ліскових сіток та гумового човна здійснили незаконний вилов риби у річці Мертвовід. Шкода, завдана державі, сягає понад 1 млн грн.

Під час обшуку у одного із зловмисників виявлено понад 50 риболовних сіток, без маркувальних позначень. Сітки вилучені та арештовані судом.

Досудове розслідування здійснювалось Вознесенським райуправлінням поліції під процесуальним керівництвом окружної прокуратури.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

кількість переглядів: 223