30.11.2022

Прославляли дії військових рф на території України та заперечували збройну агресію рф проти України – судитимуть двох мешканців Миколаївщини

                             

Прокурорами Вознесенської та Первомайської окружних прокуратур затверджено та скеровано до суду обвинувальні акти стосовно двох мешканців Миколаївської області за фактом поширення матеріалів, у яких міститься заперечення збройної агресії рф проти України, та глорифікація осіб, які здійснювали збройну агресію рф проти України, розпочатої у 2014 році (ч.1, ч.2 ст. 436-2 КК України).

Слідством встановлено, що чоловіки - мешканці Вознесенського та Первомайського районів, віком 49-ти та 52-х років, у власних акаунтах забороненої соціальної мережі «Однокласники» активно публікували дописи, у яких містилися матеріали щодо виправдовування, визначення правомірною та заперечення збройної агресї рф проти України. Також підозрювані публікували посилання з соціальних груп, розміщували фрагменти телепрограм російських пропагандистів, які глорифікують представників армії держави- агресора.

Крім того, під час проведення санкціонованого обшуку у мешканця Вознесенського району  виявлено та вилучено тротилову шашку вагою 200 гр. Йому повідомлено про підозру ще й за фактом незаконного зберігання вибухових речовин без встановленого дозволу (ч.1 ст.263 КК України).

Досудове розслідування здійснювалось Вознесенським райуправлінням та Первомайським відділом  поліції.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 568