Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
17.07.2023

До 12 років ув’язнення мешканця Миколаєва засуджено за вбивство та крадіжку

                        

За публічного обвинувачення Миколаївської обласної прокуратури 23-річного чоловіка визнано винним у вбивстві та крадіжці,  вчинену в умовах воєнного. (ч. 1 ст. 115, ч. 4 ст. 185 КК України). Його засуджено до 12 років позбавлення волі

У судовому засіданні доведено, що 29 грудня 2022 року, зловмисник разом зі своєю колегою – 53-річною жінкою, відпочивав в одному із місцевих барів. Після закриття закладу засуджений запропонував продовжити відпочинок у парку «Дубки», що знаходиться біля перехрестя вулиць Троїцька та Новобузька в м. Миколаєві.

Під час розпиття спиртних напоїв між ними виник конфлікт, у ході якого чоловік наніс близько п’яти  ударів руками та ногами в обличчя,   внаслідок чого жінка впала на землю. Продовжуючи свою злочину діяльність, зловмисник схопив жертву обома руками за шию та почав душити, в результаті чого жінка втратила свідомість.

З метою приховати вчинене ним кримінальне правопорушення, вирішив ініціювати вчинення самогубства потерпілою, а саме6 стягнув з жінки її колготи, намотав їх на шию останньої та підвісив тіло за її шию до дерева.

Згідно висновку експерта смерть потерпілої настала від механічної асфіксії внаслідок здавлення органів шиї петлею.

У подальшому зловмисник заволодів двома мобільними телефонами жертви та покинув місце скоєння злочину.

Завдяки послідовній позиції сторони обвинувачення та достатній доказовій базі його провину доведено у повному обсязі.

Засуджений перебуває під вартою.

Вирок ще не набрав законної сили.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

 

кількість переглядів: 748