Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
25.08.2023

11 років позбавлення волі з конфіскацією майна - в Первомайську засуджено чоловіка за вбивство, розбій та незаконне заволодіння транспортним засобом

                               

Первомайською окружною прокуратурою у суді доведено провину 42-річного мешканця Дніпропетровської області в умисному вбивстві з корисливих мотивів, розбої та незаконному заволодінні транспортним засобом  (п.6 ч.2 ст.115, ч.4 ст.187, та ч.3 ст.289  КК України).

У суді прокурором доведено, що наприкінці листопада 2020 року зловмисник приїхав до будинку 64-річного чоловіка, який мешкав в одному з сіл Первомайського району. У ході їх  розмови з приводу повернення грошових коштів відбулась сварка, яка переросла в бійку. Чоловік дістав із кишені ніж та наніс близько 4-х ударів потерпілому в область грудної клітини, який від нанесених ударів помер.

В подальшому, щоб ніхто з односельців не помітив того що сталось, зловмисник затягнув потерпілого до будинку, в якому заволодів майном чоловіка та, зачинивши двері на замок, покинув будинок. Також зловмисник проник до підсобного приміщення, де незаконно заволодів транспортним засобом потерпілого –  мопедом.  

Завдяки чіткій позиції державного обвинувача та достатній доказовій базі провину чоловіка доведено у повному обсязі.

Первомайським міськрайонним судом підтримано принципову позицію прокурора – чоловіка визнано винним у скоєні злочину та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років з конфіскацією майна.

Вирок не набрав законної сили.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

кількість переглядів: 2418