Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
25.08.2023

За ухилення від призову на військову службу під час мобілізації перед судом постане мешканець Березнегуватської ОТГ

                                       

Прокурором Березнегуватського відділу Баштанської окружної прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця с. Нововолодимирівка Березнегуватської ОТГ Баштанського району за фактом ухилення від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).

Так, військовозобов’язаний громадян, визнаний придатним до військової служби за станом здоров’я та за відсутності підстав на відстрочку від військової служби під час мобілізації, будучи у встановленому законом порядку повідомленим про час, дату та місце прибуття для відправки до військової частини, в травні цього року відмовився від отримання повістки та умисно не прибув до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у визначений час, внаслідок чого порушив процес комплектування Збройних Сил України під час мобілізації.

Cанкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 3325