27.11.2023 Жителя Миколаївського району, підозрюваного у замаху на вбивство двох осіб, взято під варту
За даними слідства, між підозрюваним та двома чоловіками-риболовами на березі водоймища біля садового товариства Первомайської громади Миколаївського району стався словесний конфлікт, після якого зловмисник пішов додому та повернувся вже з вибухівкою в руках, яку кинув у чоловіків на човні, який був пришвартований на березі водойомища. У результаті вибуху тілесні ушкодження отримав 57-річний чоловік. За скоєне чоловікові загрожує від 10 до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
|
кількість переглядів: 648
|