26.02.2024 За принципової позиції прокуратури забудовник сплатить до бюджету 3 млн грн на розвиток інфраструктури міста Миколаєва
За активної позиції прокурора, апеляційним судом підтверджено наявність обов’язку забудовника, яким у лютому 2021 року завершено будівництво торгового комплексу у місті Миколаєві, сплати до бюджету пайового внеску в розмірі 4 відсотків вартості будівництва. Рішення апеляційного суду набирає чинності в день проголошення, а його виконання сприятиме збільшенню надходжень до місцевого бюджету та забезпеченню соціальних прав мешканців обласного центру.
|
кількість переглядів: 372
|