Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
19.04.2024

Завдав збитків державі на суму майже 45 млн грн – на Миколаївщині судитимуть ексдиректора держпідприємства

                          

Миколаївською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього директора одного із лісогосподарських державних підприємств Миколаївської області у перевищені службових повноважень, в результаті чого спричинено тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам (ч.3 ст.365 КК України).

Слідством встановлено, що посадовець у період з 2017 по 2020 роки, перевищуючи надані йому службові повноваження, діючи всупереч встановлених вимог щодо використання земель за їх цільовим призначенням, передав ряду фермерських господарств та місцевим підприємцям земельні ділянки державного лісового фонду загальною площею 450 га, з цільовим призначенням – лісорозведення, для вирощування на них сільськогосподарських культур.

В результаті цього охоронюваним законом державним інтересам спричинено матеріальні збитки на суму майже 45 млн грн.       

Досудове розслідування здійснювалось слідчими ТУ  ДБР, розташованого у місті Миколаєві, оперативний супровід – СБУ в Миколаївській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

кількість переглядів: 227