Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
04.07.2024

Незаконна порубка лісу – судитимуть членів ОЗГ

                         

За процесуального керівництва прокурорів Миколаївської обласної прокуратури та Вознесенської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно чотирьох учасників організованої злочинної групи, якими обрано в якості джерела власного прибутку протиправну діяльність, пов`язану із незаконною порубкою дерев у захисних лісових насадженнях, їх перевезенням та збутом (ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 246, ч. 3 ст. 28 ч. 4 ст. 246 КК України).

Слідством встановлено, що у період з грудня 2023 року по березень 2024 року обвинувачені вчинили 11 епізодів кримінальних правопорушень проти довкілля, пов`язані із порубкою дерев у захисних насадженнях лінійного типу на території Вознесенського та Первомайського районів Миколаївської області, організовували перевезення та подальше зберігання з метою збуту незаконно зрубаних дерев.

Злочинними діями фігурантів державі було завдано збитків на суму понад 1 млн грн, у зв’язку з чим до обвинувачених заявлено цивільний позов з метою відшкодування заподіяної шкоди.

Досудове розслідування здійснювалось СВ Вознесенського РУП ГУНПв Миколаївській області.

Санкція статті передбачає до семи років ув’язнення.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

кількість переглядів: 106