Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
13.12.2017

Злочин розкрито, зловмисники затримані - правоохоронці затримали ще одного фігуранта викрадення автомобіля у Первомайську

                                         

У вівторок, 12 грудня 2017 року, завдяки злагодженим діям працівників Первомайської місцевої прокуратури та Первомайського відділу поліції затримано ще одного фігуранта у вчиненні викрадення автомобіля 27-річного мешканця м. Первомайськ у листопаді цього року. Ним виявися 22-річний мешканець Кіровоградської області.

Зазначеній особі було заочно повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом поєднане з погрозою застосування насильства, що завдало великої матеріальної шкоди потерпілому) та за клопотанням процесуального керівника місцевої прокуратури судом надано дозвіл на його затримання з метою його приводу для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За активної позиції процесуального прокурора слідчим суддею підозрюваному вже обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Нагадаємо, що мова йде про незаконне заволодіння автомобілем «Fiat Croma» двома мешканцями Кіровоградської області.

Зловмисники,  побачивши оголошення про продаж автомобіля в мережі інтернет, зателефонували потерпілому, домовившись про зустріч та огляд автомобіля. Прибувши на зустріч, молодики під виглядом перевірки автомобіля на справність, попрохали власника авто проїхатись, після чого зупинивши в дорозі автомобіль та погрожуючи вогнепальною зброєю останньому, забрали реєстраційні документи на авто та наказали вийти з автомобіля, після чого з місця скоєння злочину зникли.

Одного з зловмисників, 21-річного молодика, майже через добу правоохоронцями було затримано, повідомлено про підозру за ч. 3 ст.289 КК України та взято під варту.

Досудове розслідування триває, вживаються заходи для встановлення інших фактів протиправних дій підозрюваних . З огляду на це, прокуратура закликає усіх громадян, які могли постраждати від дій зловмисників, звертатися до правоохоронних органів для визнання потерпілими та забезпечення невідворотності покарання щодо винних осіб.

За інформацією Первомайської місцевої прокуратури

кількість переглядів: 2815