Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
15.01.2021

Прокуратура відстояла у суді інтереси держави щодо стягнення до бюджету заборгованості на суму 400 тис грн

                  

Рішенням Господарського Миколаївської суду області задоволено позов Миколаївської місцевої прокуратури №1 в інтересах держави в особі Департаменту агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації до товариства про стягнення заборгованості за користування державним майном в сумі 400 тис грн та повернення зернозбиральних комбайнів вартістю 5,5 млн грн.

Установлено, що облдержадміністрацією в рамках державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників у 1999 році передано одному з товариств області на умовах поворотної фінансової допомоги придбані за кошти обласного бюджету 8 зернозбиральних комбайнів марки «Топлайнер» вартістю 5,5 млн.грн., за які підприємство мало повернути державі кошти протягом 20 років.

Однак, умови зазначеного договору підприємством належним чином не виконувались, у зв’язку з чим за позовами прокурора судами неодноразово раніше стягувалась заборгованість перед бюджетом.

Ураховуючи невжиття уповноваженим органом виконавчої влади самостійно заходів до захисту інтересів держави, прокурор звернувся з позовом про стягнення залишків заборгованості за користування державним майном  та зобов’язання повернути  вказані комбайни державі.

Прес-служба Миколаївської обласної прокуратури

кількість переглядів: 1220