18.07.2022

Незаконна порубка дерев – судитимуть мешканця Миколаївського району (ФОТО)

                                    

Миколаївською окружною прокуратурою  затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Миколаївського району за фактом незаконної порубки дерев у захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяло істотну шкоду. (ч. 1 ст. 246 КК України)

Слідством встановлено, що на початку січня 2022 року зловмисник, не маючи відповідного дозволу, здійснив рубку дубів у полезахисній лісовій смузі поблизу с. Бессарабка Миколаївського району Миколаївської області, чим завдав державі майже 70 тис грн збитків.

За вказане кримінальне правопорушення законодавством передбачене покарання у виді штрафу від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.  

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 273