25.01.2023

1000 доларів США за уникнення від кримінальної відповідальності – підозрюваний у колабораціонізмі намагався підкупити слідчого СБУ (ФОТО)

                                      

За процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури затримано та повідомлено про підозру 33-річному мешканцю міста Снігурівка за фактом надання неправомірної вигоди  службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 369 КК України).

За даними слідства, чоловік, який є підозрюваним у кримінальному провадженні за фактом колабораційної діяльності,  запропонував слідчому СБУ неправомірну вигоду у розмірі 1000 доларів США за непритягнення його до кримінальної відповідальності, а також невжиття слідчих заходів для подальшого документування інших його протиправних дій, які будуть підставою для зміни раніше повідомленої підозри чи повідомлення додаткової підозри за новими епізодами його злочинних дій.

Під час передачі слідчому першого траншу неправомірної вигоди у сумі 20 тис чоловіка затримано у порядку ст.208 КПК України.   .

За клопотанням прокурора стосовно підозрюваного обрано запобіжний захід  у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі понад 200 тис грн.  

Заходи з викриття правопорушення проводилися Миколаївським управлінням ДВБ НП України та УСБУ в Миколаївській області.  

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

кількість переглядів: 271