06.10.2023 Висловлюємо щирі співчуття з приводу смерті колишньої колеги – Тетяни Володимирівні Паніч
За 20 років роботи в органах прокуратури, Тетяна Володимирівна завжди відзначалася високим професіоналізмом і компетентністю, сумлінно виконувала свої обов’язки і була вмілим керівником та мудрим наставником. Вона назавжди залишиться у нас в пам’яті і наших серцях. Висловлюємо родині слова найщирішого співчуття у цей скорботний час. Сумуємо разом з вами. Вічна пам’ять та шана…
|
кількість переглядів: 775
|