18.10.2023 На Миколаївщині до 6 років тюрми засуджено двох колаборанток, які побудували кар’єру в окупаційному органі (ФОТО)
За підтримання публічного обвинувачення Миколаївською обласною прокуратурою судом винесено обвинувальні вироки стосовно двох мешканок міста Снігурівка за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Прокурор у суді довів, що жінки, під час окупації збройними формуваннями рф території м. Снігурівка та Снігурівського району, добровільно погодилися на співпрацю з окупаційною владою.
Інша жінка обіймала посаду головного бухгалтера військово-цивільної адміністрації м. Снігурівки та Снігурівського району Херсонської області. В її обов Досудове розслідування здійснювалось СБУ в Миколаївській області. За принципової позиції прокурора колаборанток визнано винними у пред’явленому обвинуваченні та засуджено до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування або органах, що надають публічні послуги, на строк 15 років та з конфіскацією майна. Примітка: вирок ще не набув законної сили, оскільки є час на його апеляційне оскарження
|
кількість переглядів: 1232
|