23.10.2023 За апеляційною скаргою прокуратури орган місцевого самоврядування зобов’язано взяти на облік безхазяйну гідроспоруду вартістю майже 6,3 млн грн
Реагуючи на порушення, Вознесенська окружна прокуратура звернулась до Миколаївського окружного адміністративного суду з позовом про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання вчинити дії, у задоволенні якого відмовлено. Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, Миколаївською обласною прокуратурою подано до П’ятого апеляційного адміністративного суду апеляційну скаргу, постановою якого від 17.10.2023 позов прокурора задоволено та зобов’язано орган місцевого самоврядування взяти на облік безхазяйну гідроспоруду вартістю майже 6,3 млн грн.
|
кількість переглядів: 650
|