Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
01.01.2024

Впроваджували російські стандарти освіти: на Миколаївщині судитимуть двох колаборанток (ФОТО)

                           

Миколаївською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальні акти стосовно двох мешканок міста Снігурівка Баштанського району Миколаївської області за фактом колаборацйної діяльності (ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 111-1 КК України ).

Слідством встановлено, що під час окупації Снігурівки обвинувачені вступили у злочинну змову із загарбниками та добровільно обійняли посади начальника так званого «відділу освіти військової центральної адміністрації Снігурівського району Херсонської області» та директора так званої «Снігурівської школи Снігурівського муніципального округу».

До обов’язків начальника відділу освіти належало створення умов для надання початкової, основної та середньої (повної) загальної освіти за основними загальноосвітніми програмами рф.

А директор школи виконувала організаційно-розпорядчі та адміністративно господарські функції. Зокрема, здійснювала прийом на роботу вчителів та технічного персоналу; встановлювала графік роботи, проводила наради з організації роботи навчального закладу, розпоряджалась його майном, а також організовувала проведення агітацій серед місцевого населення, направлених на здійснення набору учнів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За свою роботу жінки отримували заробітну плату особисто та здійснювали виплату заробітної плати працівникам в російських рублях.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалось СБУ в Миколаївській області.

За вчинене підозрюваним загрожує до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна.

 

кількість переглядів: 704