10.01.2024 Прокуратура у суді вимагає від недбалого балансоутримувача забезпечити належний стан укриттів
Установлено, що у комунальній власності селищної ради перебувають захисні споруди, які не здатні забезпечити захист мешканців Березнегуватської територіальної громади та можуть створювати загрозу для їх життя та здоров’я. Попри це ні рада, ні комунальне підприємство, як балансоутримувач зазначених укриттів, їх ремонт та облаштування не здійснюють, що залишається без належного реагування з боку уповноважених органів держави. Наразі Миколаївським окружним адміністративним судом відкрито провадження у справах, їх розгляд триває. |
кількість переглядів: 647
|