Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
25.01.2024

За позовом прокуратури чергову земельну ділянку природно-заповідного фонду, розташовану у межах ландшафтного заказника «Півострів Піщаний», зобов’язано повернути у власність держави

                                      

Рішенням Жовтневого районного суду Миколаївської області задоволено позов Миколаївської окружної прокуратури про повернення земельної ділянки природно-заповідного фонду вартістю 1,3 млн грн у власність територіальної громади.

Прокуратурою встановлено, що Головним управлінням Держгеокадастру в Миколаївській області незаконно передано у приватну власність громадянина земельну ділянку площею 1200 кв м для індивідуального садівництва, яка розташована в межах ландшафтного заказника місцевого значення «Півострів Піщаний», створеного з метою збереження ландшафтних комплексів заплави р. Інгул.

Реагуючи на порушення законодавства та захищаючи інтереси держави, прокуратура звернулась з позовною заявою до суду.

Суд підтримав принципову позицію прокурора, визнав незаконним та скасував наказ Головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області та зобов’язано повернути земельну ділянку природно-заповідного фонду у власність територіальної громади.

 

кількість переглядів: 340