30.01.2024 Вирок суду: 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна за крадіжку та збут психотропних речовин
У суді прокурором доведено, що у вересні 2023 року зловмисник прибув з Кропивницького у Первомайськ, щоб збувати психотропні речовини. Віднайшовши місця для їх збуту розклав закладки та зробив фото з координатами місця їх розташування для подальшої передачі інформації покупцям. У нього вилучено 72 згортки з особливо небезпечною психотропною речовиною PVP. Крім того, в місцях в яких зловмисник здійснив розкладання закладок вилучено 33 згортки з особливо небезпечною психотропною речовиною PVP. Крім цього, напередодні, вказаний чоловік зайшов до одного із магазинів у Первомайську, звідки викрав духи. Суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у виді позбавлення волі строком 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Вирок не набрав законної сили. Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).
|
кількість переглядів: 533
|