22.02.2024 Інформував ворога про розташування військових катерів у Миколаївському порту – повідомлено про підозру місцевому мешканцю (ФОТО)
За даними слідства, підозрюваний працював на ворога та приховано збирав інформацію про місця дислокації на території Миколаєва та області підрозділів ЗСУ та інших утворених відповідно до законів України військових формувань. Зокрема, у січні 2024 року зловмисник передав через месенджер Telegram розвідданні про розміщення військових ЗСУ та техніки, зазначив точні відомості, що дають можливість стовідсоткової ідентифікації на місцевості. У зоні особливої уваги підозрюваного також були місця дислокації військових катерів у Миколаївському порту, напрямки їх переміщення. Крім того, він передавав окупантам інформацію про наслідки ворожих обстрілів міста Миколаєва. Під час обшуків у інформатора держави-агресора вилучено мобільний телефон із доказами протиправної діяльності. За клопотанням сторони обвинувачення його взято під варту без права внесення застави. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі. Досудове розслідування – Управління СБУ в Миколаівській області. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. |
кількість переглядів: 353
|