25.03.2024 За позовом прокуратури суд зобов’язав селищну раду привести у стан готовності протирадіаційне укриття у закладі освіти
Ювенальним прокурором встановлено, що у комунальній власності перебуває захисна споруда цивільного захисту – протирадіаційне укриття загальною площею 1122 м2, яка вбудована у будівлю Новоселівського ліцею. Водночас, зазначена споруда до цього часу є обмежено готовою до використання за призначенням, через що не здатна забезпечити захист учнів та педагогічних працівників, і у разі використання за призначенням може створювати загрозу для життя та здоров’я людей. Попри це селищна рада, як власник упродовж тривалого часу заходів до належного функціонування системи життєзабезпечення цієї захисної споруди цивільного захисту, відповідно з державними будівельними нормами, передбаченими для даного виду споруд, не вжила. Захист цивільного населення від впливу небезпечних факторів, що виникають внаслідок воєнних дій, є одним із найактуальніших питань у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України. Прокуратура продовжує вживати заходів щодо належного утримання захисних споруд цивільного захисту в закладах освіти. |
кількість переглядів: 271
|