Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
28.05.2024

До 5 років 1 місяця позбавлення волі засуджено мешканця Первомайська, який поширював матеріали із закликами щодо захоплення території України (ФОТО)

                            

Первомайська окружна прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадження стосовно 53-річного жителя міста Первомайська за фактами посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників (ч. 1, ч. 2 ст. 110, ч. 2, ч. 3 ст. 436-2 КК України).

У судовому засіданні прокурором доведено, що зловмисник, з корисливих мотивів, у соціальній мережі поширював матеріали із закликами до вчинення умисних дій зі зміни меж території та державного кордону України, а також чисельні матеріали про визнання правомірною збройну агресію рф проти України, тимчасову окупацію частини території України, глорифікації осіб, які здійснюють збройну агресію.

У ході судового розгляду чоловік свою вину визнав повністю.

Суд визнав його винним в інкримінованих кримінальних правопорушеннях та призначив покарання 5 років 1 місяць позбавлення волі.

Вирок не набрав законної сили.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

 

кількість переглядів: 196