Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
29.05.2024

У прокуратурі обговорили особливості організації процесуального керівництва та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях у сфері обігу наркотиків (ФОТО)

                                    

У вівторок, 28 травня, під головуванням заступника керівника Миколаївської обласної прокуратури Дениса Ільченка проведено спільний семінар щодо особливостей організації процесуального керівництва та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях про кримінальні правопорушення у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.

Участь у семінарі  взяли прокурори окружних прокуратур, очільники та співробітники органів досудового розслідування Нацполіції області.  

Увагу учасників акцентовано на окремих аспектах оцінки доказів та слідчих (процесуальних) дій, юридичної оцінки дій обвинувачених,  процесуальних порушень вимог КПК України при фіксації злочинної діяльності осіб у кримінальних провадженнях зазначеної категорії у розрізі практики Верховного Суду.

 

 

 

 

 

Також приділено увагу особливостям вилучення та документування фактів обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів в місцях несвободи.

Обговорено особливості документування фактів збуту наркотичних засобів за допомогою месенджерів, соціальних мереж та поштових компаній.

Учасники обмінялись напрацюваннями, обговорили проблемні питання, що виникають при документуванні та розслідуванні таких кримінальних правопорушень, запропонували шляхи їх вирішення.

 

кількість переглядів: 172