Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
30.05.2024

Рішенням суду визнано протиправною бездіяльність сільради, яка свідомо не виконує судове рішення про повернення громаді ділянки чорноморського узбережжя

                                

Миколаївським окружним адміністративним судом задоволено позов Миколаївської окружної прокуратури до Чорноморської сільської ради та зобов’язано останню вчинити дії, спрямовані на оформлення права комунальної власності на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Прокуратурою доведено, а судом підтверджено, що Чорноморська сільська рада тривалий час не вчиняє необхідних заходів до державної реєстрації права комунальної власності на земельну ділянку водного фонду площею 1000 кв. м, що розташована одночасно в межах прибережних захисних смуг Чорного моря і Бейкушського лиману, та яка підлягає поверненню територіальній громаді на підставі судового рішення, постановленого за позовом прокурора на користь цієї громади ще у 2020 році.

Після набрання рішенням законної сили та у разі його невиконання посадовими особами сільської ради у добровільному порядку, воно буде виконуватися  примусово органами державної виконавчої служби.

 

кількість переглядів: 158