Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
30.05.2024

Прокуратура у судовому порядку вимагає конфіскувати земельні ділянки у громадян країни-агресора

                                

Миколаївською окружною прокуратурою у взаємодії із СБУ в області виявлено факти порушення вимог земельного законодавства під час використання двома іноземними громадянами земельних ділянок сільськогосподарського призначення в межах Куцурубської територіальної громади Миколаївського району.

Так, громадяни рф упродовж року після набуття права власності в порядку спадкування на три земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею понад 4 га, не відчужили їх, а один з них навіть передав свої ділянки в оренду приватним особам, внаслідок чого отримував дохід на території України.

Незважаючи на триваючі порушення вимог земельного законодавства, уповноважений орган Держгеокадастру України, до повноважень якого, окрім іншого, віднесено обов’язок звернення до суду з позовами про конфіскацію таких земель, будь-яких заходів реагування не вжив.

З метою поновлення порушених прав держави, окружна прокуратура звернулася до суду з позовами до громадян рф про примусову конфіскацію вказаних земельних ділянок на користь держави.

На даний час у справах відкрито провадження, їх розгляд триває.

 

кількість переглядів: 151