Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
31.05.2024

Завдяки прокуратурі з підприємства стягнуто збитки навколишньому природному середовищу на понад 300 тис грн

                         

Господарським судом Миколаївської області задоволено позов Баштанської окружної прокуратури, заявлений на підставі зібраних матеріалів та висновку Спеціалізованої екологічної прокуратури, в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) до товариства з обмеженою відповідальністю про стягнення матеріальної шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу внаслідок порушення законодавства про охорону атмосферного повітря.

Судом визнано доведеним той факт, що олійноекстракційним підприємством м. Баштанка, внаслідок здійснення в період з 29.12.2021 по 24.02.2022 викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами без відповідного на те дозволу завдано збитки навколишньому природному середовищу на суму понад 300 тис грн.

При цьому, уповноваженим органом контролю, попри обізнаність про завдання підприємством вказаних збитків та не відшкодування їх у встановлений органом контролю строк, вичерпних заходів до їх стягнення з 2022 року не вжито.

Судом позов прокуратури задоволено в повному обсязі.

 

кількість переглядів: 163