Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
17.06.2024

Мешканцю Кривоозерщини повідомлено про підозру у самовільному зайнятті земельної ділянки прибережної захисної смуги р. Південний Буг

                             

За процесуального керівництва прокурорів Кривоозерського відділу Первомайської окружної прокуратури повідомлено про підозру директору одного із сільськогосподарських підприємств Кривоозерської територіальної громади за фактом самовільного зайняття земельної ділянки в охоронних зонах (ч. 2 ст.197-1 КК України).

За даними слідства, у вересні 2023 року, підозрюваний, керуючи процесом обробітку земельних ділянок, які перебувають у володінні очолюваного ним підприємства, не маючи відповідного рішення органу виконавчої влади про передачу у власність або надання у користування (оренду) земельної ділянки, яка відноситься до земель водного фонду самовільно зайняв земельну ділянку прибережної захисної смуги річки Південний Буг площею 11, 5 га, здійснивши її розорювання та обробіток.

Внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки, державі завдано шкоду у розмірі понад 63 тис. грн.

Досудове розслідування здійснюється ВП № 3 Первомайського районного відділу поліції.

За вказане кримінальне правопорушення загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 2 років.

Примітка: відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

кількість переглядів: 116