Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
18.06.2024

До 5 років 3 місяців позбавлення волі засуджено мешканця Березнегуватської ОТГ, який на власному подвір’ї вирощував рослини коноплі

                                     

За публічного обвинувачення прокурорів Баштанської окружної прокуратури 47-річного мешканця Березнегуватської ОТГ визнано винним у незаконному вирощуванні та зберіганні наркотичних засобів без мети збуту (ч.3 ст.309, ч.1 ст.310 КК України).

Його засуджено до 5 років 3 місяців позбавлення волі.

У суді доведено, що обвинувачений на території приватного домоволодіння висадив рослини коноплі не менше 15 кущів та ретельно за ними доглядав. Дотримуючись необхідних технологій, чоловік зібрав «урожай»  та готував для вживання.

Під час обшуку в будинку обвинуваченого правоохоронці вилучили чималу кількість речовини рослинного походження, яка відповідно до висновку експертів є наркотичним засобом «канабіс» масою понад 10 кг.

Вирок не набрав законної сили.

Примітка:  вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

 

кількість переглядів: 93